La Cristina este situată pe drumul principal din Sinaia, chiar în centrul staţiunii. În întreaga proprietate este disponibil acces gratuit la internet Wi-Fi. Dotările includ o grădină frumoasă cu facilităţi de grătar şi o parcare gratuită.
Pensiunea La Cristina are camere spaţioase, cu balcon cu vedere panoramică la Munţii Carpaţi. Toate camerele au televizor, măsuţă de cafea, frigider şi baie privată cu gresie, duş şi uscător de păr.
Oaspeţii pot pregăti un grătar în grădină, în timp ce copiii se distrează la terenul de joacă. Pentru lunile mai reci, La Cristina oferă o sală de jocuri rustică, cu tenis de masă şi darts, amenajat într-o pivniţă veche, cu boltă de piatră.
Cel mai apropiat teleschi este la 200 de metri de La Cristina. De asemenea, oaspeţii pot vizita Mănăstirea Sinaia din apropiere, construită în secolul al XVII-lea, şi castelul neo-renascentist Peleş, ambele situate la mai puţin de 4 km. Se pot organiza excursii montane cu o maşină de teren.
Disponibilitate
Chiar acum verificăm dacă avem mai multe oferte, special pentru tine. Te rugăm să aștepți...
0%
Va rugam sa alegeti o data de check in si check out pentru a vedea preturile.